Skip to Main Content »

Search Site
 

שאלות ותשובות על שרת יעודי וירטואלי (VDS)

1. מה מיוחד בשרת יעודי וירטואלי של אורות טכנולוגיות?

כמה תכונות עיקריות מבדילות אותנו משאר ספקי שרות של שרתים וירטואליים וענן מיחשוב:

 • מעבדים:
  כל השרתים מבוססים על מעבדי 64 ביט מרובי ליבה מסדרת XEON של אינטל, שהם המעבדים המהירים ביותר הזמינים בשוק היום. פירוש הדבר הוא שבמהירות שעון נתונה, ביצועי המערכת שלנו גבוהים בלפחות 30%-80% או יותר מאלה של ספקים אחרים.

 • כוננים קשיחים:
  מערכת האחסון מבוססת על כונני SSD (לא SATA) המהירים. קונפיגורציה זו מאפשרת לשרת שלך להריץ כל אפליקציה יישומית כגון מג'נטו או כל אפליקציה אחרת הדורשת משאבי I/O גבוהים.

 • משאבים יעודיים:
  הגורם החשוב ביותר שאותו יש לשקול הוא המשאבים שמוקצים לשרת. מה שמבדיל אותנו היא התחייבות חד משמעית שהמשאבים המיועדים לך יוקצו לשימושך הבלעדי.

  כך למשל, אם תזמין עוצמת מעבד כפול ליבה, הוא יוקצה לשימושך הבלעדי בכל עת, ולא תצטרך להתחלק בו עם אחרים. עקרון זה תקף גם לגבי זיכרון RAM ומערכת אחסון.

  השרתים שלנו מתפקדים גם כשרתים יעודיים ברמת מערכת ההפעלה. באפשרותך להתקין כל מערכת הפעלה, ולהתחבר באמצעות SSH ישירות לשרת, או אפילו ליצור מחיצות או לפרמט את הכונן הקשיח.

 • החומרה:
  כל מערכת התשתית מיוצרת ע"י Dell, מאחר שאיננו מוכנים להתפשר על איכות החומרה. בנוסף, לכל השרתים יש אספקת מתח, כוננים קשיחים, מעבדים וזכרון עם יתירות של N+1 לפחות. במקרה של כשל באחד הרכיבים הללו, המערכת לא תיפול, והשרת או האפליקציה שלכם ימשיכו לפעול.

2. על איזו פלטפורמה לוירטואליזציה מבוססים השרתים?

אנחנו משתמשים בפלטפורמה לוירטואליזציה KVM מבוססת קוד פתוח. פלטפורמת KVM היא הפלטפורמה החדישה ביותר בתחום הוירטואליזציה ונחשבת לאחת המאובטחות ביותר.

3. האם אוכל לשדרג את השרת שלי?

ניתן לשנות כל פרמטר של השרת בכל עת, בכל אופן שתרצה (שדרוג או שנמוך). כל שנדרש הוא ליצור קשר עם שירות לקוחות, והם יפעילו את הקונפיגורציה החדשה בתוך דקות ספורות.

4. מה רוחב הפס והתעבורה החודשית הדרושים לי?

אנו מציעים חבילות תעבורה חודשיות בין 1TB ל- 10TB. כל השרתים שלנו משתמשים בתשתית השרת של 1 ג"ב לשניה.

תעבורה חודשית הינה מדידה של סך כל הנתונים העוברים בכרטיס רשת של השרת, ז"א, אם בוצעה העברת נתונים של 1MB או גולש הוריד קובץ מהשרת בגודל של 1MB, הנפח תעבורה הזה מתווסף לתעבורה החודשית, אם ירד 1000 פעמים קובץ בגודל של 1MB, נפח התעבורה החודשי של השרת הוא 1000MB (או 1GB). ב- 1 לכל חודש המונה של התעבורה החודשית מתאפס.

תעבורה על בסיס רוחב פס הינה הקצאה של רוחב הפס שהשרת מחובר אליו לאינטרנט, ז"א, שרת המחובר מרוחב פס של 5 מגה-ביט לא יוכל להעביר נתונים/קבצים ברוחב פס מעבר למה שהוקצה לו.

החבילה הבסיסית הכוללת 1TB תעבורה חודשית מספיקה ל- 80 אחוז מהאפליקציות ואתרי האינטרנט, סטטיסטית, אתרים של עד 5000 גולשים ייחודיים ביום לא צורכים יותר מ- 200GB-300GB תעבורה חודשית. שימו לב, שכל מקרה לגופו ואין להתחייס לנתון זה כמדד.

5. האם השרת שלי יתמוך בתקן PCI-DSS?

באפשרותינו להגדיר שרת כך שיתמוך באופן מלא בתקן PCI-DSS.
על מנת לעמוד בדרישות התקן עליך לרכוש שירותים אופציונאליים כגון גיבוי יומי, שירותי פיירוול, תמיכה טכנית חודשית

6. אילו אפשרויות תמיכה טכנית אתם מציעים?

שירותי התמיכה מבוססים על 2 שעות טכנאי בחודש. תמיכה הטכנית כוללת שירותים הבאים:

 • הגדרת שרת לביצועים המירביים בהתאם לדרישות האפליקציה המותקנת
 • התקנה וקונפיגורציה של רכיבי תוכנה מיוחדים
 • אופטימיזציה של שרת בסיסי נתונים
 • שדרוגי תוכנה תקופתיים
 • שירותי אבטחת מידע

7. האם אתם גובים דמי הקמה?

איננו גובים עלות כלשהי בגין ההקמה של השרתים, ההקמה מתבצעת ללא תשלום.

8. אילו אמצעי תשלום אתם מקבלים ואילו אפשרויות קיימות?

אנו מקבלים אמצעי התשלום הבאים:

 • כרטיסי אשראי (דרך PayPal)
 • PayPal

9. האם יש עלויות נוספות (נסתרות)?

בהחלט לא. אנו עובדים על פי מחירון לשירותי אחסון המפורסם באתר. בעת ההזמנה הלקוח רואה את כל המחירים. מעבר לכך, בהזמנה לתקופה של שנה ומעלה ניתן להנות מהנחות משמעותיות.

10. האם אתם מציעים תקופת ניסיון לאחסון?

כן, אנו מציעים תקופת ניסיון בת 7 ימים בהם תוכל לבדוק את השירות שלנו, מהירות תגובת השרת, הגדרות ואת כל מה שתצטרך לאתר שלך לאורך הזמן. במהלך תקופת ניסיון הנך זכאי להחזר מלא של התשלום (רק למשלמים בכרטיסי אשראי).

11. מותר לאחסון אצלכם אתרים למבוגרים?

לא. בדרך כלל אתרים למבוגרים נתונים לפריצות, מדי פעם נוצרות בעיות של חוקיות תוכן האתר וכו'. אין באפשרותינו (ולא ברצונינו) לעקוב אחרי המתרחש באתרים למבוגרים. קיימות חברות אחסון המתמחות באחסון אתרים למבוגרים. בדרך כלל חברות אלו נמצאות בחו"ל וגם המחירים לאחסון אתרים למבוגרים שונים לגמרי.

12. איך ניתן לבטל את הסכם ההתקשרות עימכם?

במידה ואינך מרוצה מהשירות שלנו מסיבה כלשהי תוכל לבטל את ההתקשרות איתנו באופן חד צדדי. במקרה זה תחוייב עד סוף החודש הנוכחי ותקבל החזר של יתרת התשלום במידה ושילמת עבור תקופה ארוכה מראש. בקשת הביטול תתקבל רק בכתב ומראש.